Vrácení zásilky

Vrácení zásilky
Zásilku můžete do 14 dnů od obdržení vrátit nebo vyměnit bez udání důvodu. Budeme, ale rádi za zpětnou vazbu: Co je se zásilkou špatně a proč jí vracíte. Pokud nás ohledně vrácení kontaktujete, tak vám můžeme pomoci vybrat vhodnější boty např co se týče šířky nebo délky. Můžete využít vrácení zdarma přes Zásilkovnu, které platíme my. Žádost o předplacený štítek prosím emailem na info@ziveboty.cz nebo zásilku poslat poštou na naši adresu v Hradci Králové.

Poslání Zásilkovnou je pomalejší, trvá cca 3-5 dní než nám dorazí. Spěcháte-li na výměnu nebo vratku pošlete to Českou poštou na adresu níže.

Výměna zboží.
Někdy se stane, že boty nesedí nebo nadměrek nebyl odhadnut správně. Umožníme vám na naše náklady vyměnit boty tak abyste nemusel-a chodit na poštu a pošleme Vám předplacený štítek na zásilkovnu. Můžete pak nechat balík na kterékoliv z jejich několika tisíc poboček bez čekání a zdarma. Žádost o předplacený štítek pošlete prosím mailem. Výměna nebo vrácení zdarma platí jen pro ČR. Vrácení ze SR může být za poplatek 69,-.

Pokud budete chtít zboží jen vrátit tak poštovné od Vás zpět ze zákona neproplácíme. Poštovné od nás k vám bude (ze zákona) proplaceno. Můžete ale využít vrácení nebo výměny zdarma přes zásilkovnu. 

V ideálním případě prosím vytiskněte tento formulář a zásilku pošlete na adresu našeho obchodu
Jiří Loskot - Živé boty,
K. H. Máchy 747,
500 02 Hradec Králové

Formulář pro vrácení - vymenu 07 (formát word)

Formulář pro vrácení - vymenu 07 (formát PDF)

 

Pokud nemáte tiskárnu tak nám napište rukou na papír číslo objednávky a příp zhruba to co se nachází na formuláři. 

Pokud objednáte několik páru bot např v hodnotě 5000,- tak je doprava zdarma. Pokud ovšem všechny kromě jednoho páru bot za 269,- vrátíte tak je hodnota objednávky opět jen 269,- a od vrácených peněz se odečítá cena za dopravu. Pokud vrátíte celou zásilku tak se vrací celá častka včetně dopravy. Náklady na platbu (dobírka) se ze zákona nevracejí.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.